Ahoj, som Miláčik.

Vyfarbi si so mnou maľovanku

Kreatívna zábava

Vrchnáčiky Miláčik sú stvorené na zábavu! Ako sa s nimi kreatívne zahrať? Využite ich ako stavebnicu – každý vrchnáčik je jeden dielik, s ktorým môžete budovať nové hračky. Postavte si raketu, autíčko, kvietky alebo praktický stojan na ceruzky či košík na hračky. Vrchnáčiky môžete zakomponovať aj do výkresu a vytvoriť zaujímavé výtvarné dielo.

Rozvoj jemnej motoriky

Hra s kreatívnymi vrchnáčikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku. Deti v rannom veku potrebujú do hry zapájať svoje ruky a skladanie z vrchnáčikov Miláčik im pomáha posilňovať úchop a trénovať jemnosť.

Jednoduchá recyklácia

Farebné vrchnáčiky dezertu Miláčik sú vyrobené z čistého plastu, a teda po ich opotrebovaní sa dajú jednoducho vyrecyklovať. Plastové vrchnáčiky patria do žltého kontajnera a vyrecyklovaný plast je možné opätovne použiť. Recykláciou prispievame k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

Chutný dezert, ktorého hlavné zložky tvoria tvaroh a smotana

Starostlivo vyvinutá receptúra, technologické postupy výroby a zloženie mu zabezpečujú lahodnú chuť a príjemnú vôňu po vanilke a čokoláde.

BABIČKA Miláčik vanilka

BABIČKA Miláčik čokoláda

Rád kreslíš? Ja tiež!

JARNÁ MAĽOVANKA 🌞
Vyfarbi si maľovanku s Miláčikom. Už aj vy cítite prvé jarné lúče ? Poďte s nami privolať Jar. Pripravili sme si pre vás jarnú maľovanku s MILÁČIKOM, ktorá vás zavedie do sveta kvetov, motýľov a slniečka! Pridajte sa k nám a nechajte prúdiť kreativitu a fantáziu. 🌸 🦋🌞

Stiahni si maľovanku a vytvoríme spolu niečo pekné

Predchádzajúce maľovanky

Prezrite si, čo sa šikovným deťom podarilo vytvoriť z vrchnáčikov

Významným prispievateľom udržania týchto vlastností je aj kvalitné, moderné a praktické balenie – DOY PACK. Deti Miláčik milujú, nielen pre jeho chuť, ale aj pre kreatívne vrchnáčiky, s ktorými sa môžu zahrať.