Main menu

Ahoj, som Miláčik.

Vyfarbi si so mnou maľovanku

Kreatívna zábava

Vrchnáčiky Miláčik sú stvorené na zábavu! Ako sa s nimi kreatívne zahrať? Využite ich ako stavebnicu – každý vrchnáčik je jeden dielik, s ktorým môžete budovať nové hračky. Postavte si raketu, autíčko, kvietky alebo praktický stojan na ceruzky či košík na hračky. Vrchnáčiky môžete zakomponovať aj do výkresu a vytvoriť zaujímavé výtvarné dielo.

Rozvoj jemnej motoriky

Hra s kreatívnymi vrchnáčikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku. Deti v rannom veku potrebujú do hry zapájať svoje ruky a skladanie z vrchnáčikov Miláčik im pomáha posilňovať úchop a trénovať jemnosť.

Jednoduchá recyklácia

Farebné vrchnáčiky dezertu Miláčik sú vyrobené z čistého plastu, a teda po ich opotrebovaní sa dajú jednoducho vyrecyklovať. Plastové vrchnáčiky patria do žltého kontajnera a vyrecyklovaný plast je možné opätovne použiť. Recykláciou prispievame k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

Tasty dessert with main ingredients cottage cheese and cream

Starostlivo vyvinutá receptúra, technologické postupy výroby a zloženie mu zabezpečujú lahodnú chuť a príjemnú vôňu po vanilke a čokoláde.

BABIČKA MILÁČIK VANILLA

BABIČKA MILÁČIK CHOCOLATE

Rád kreslíš? Ja tiež!

Objavte nové dobrodružstvá s Miláčikom!

Levmilk_Maľovanka_Dobrodružstvá-s-Miláčikom

Sme nadšení, že vám môžeme predstaviť našu novú maľovanku "Miláčikové dobrodružstvá"! Pripravili sme pre vás a vašich najmenších hodiny zábavy plné krásnych ilustrácií, ktoré čakajú len na to, aby ste ich oživili farbami.

Každá stránka je plná príbehov a aktivít, ktoré podporujú kreativitu a fantáziu vašich detí. Vyfarbite si ich ešte dnes a napíšte nám, či sa vám maľovanka páčila.

Stiahnite si ju priamo tu a teraz a začnite dobrodružstvo s Miláčikom!

Rád kreslíš? Ja tiež!

JARNÁ MAĽOVANKA 🌞
Pribúdajúce slniečko a prebúdzajúca sa príroda nás inšpirujú! Preto sme pre vás pripravili novú jarnú maľovanku s obľúbeným Miláčikom. 🌸🎨 Vaše deti sa určite radi pustia do maľovania kvetov, motýľov a slniečok spolu s Miláčikom a jeho kamarátmi! Pridajte farby do ich života a objavte s nimi kreativitu! 🌼🖌️🐾 Ukážte nám vaše diela, nech sa na Jar môžeme tešiť spolu. 🦋🌞

Stiahni si maľovanku a vytvoríme spolu niečo pekné

Predchádzajúce maľovanky

Prezrite si, čo sa šikovným deťom podarilo vytvoriť z vrchnáčikov

Významným prispievateľom udržania týchto vlastností je aj kvalitné, moderné a praktické balenie – DOY PACK. Deti Miláčik milujú, nielen pre jeho chuť, ale aj pre kreatívne vrchnáčiky, s ktorými sa môžu zahrať.